Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZIRYAB VISION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

ZIRYAB VISION S.R.L. (CUI 44610191) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021012397405 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 103.654 RON, un profit net de 35.084 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
44610191
Nr. ORC
J2021012397405
EUID
ROONRC.J2021012397405
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Moşilor 158, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
103.654 RON
2025▼ 33,2%
Rezultat net
35.084 RON
2025▼ 67,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5611 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (18) · 8 diviziuni
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 103.654 35.084 52.213 — 87.497 35.284 1
2024 155.061 106.609 16.488 3.599 290.190 277.301 1
2023 140.000 100.822 7.703 3.599 174.796 170.692 1
2022 84.758 51.572 10.977 — 80.847 69.870 1
2021 19.000 18.098 550 — 18.848 18.298 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
59,67% (2024: 5,61%)
Datorii / Total active (total active: 87.497 RON)
Solvabilitate generală
1,68 (2024: 17,82)
Total active / Datorii (total active: 87.497 RON)
Autonomie financiară
40,33% (2024: 94,39%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 87.497 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,1% (2024: 36,29%)
Profit net / Total active (total active: 87.497 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,43% (2024: 38,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,85% (2024: 68,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZIRYAB VISION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MRHEJ ISAM (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025