Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CATIANE BAKERY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

CATIANE BAKERY S.R.L. (CUI 45368666) este înmatriculată din 2021 cu număr ORC J2021007869234 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (cod CAEN 1071). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 105.173 RON, un profit net de 57.267 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 5,9 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
45368666
Nr. ORC
J2021007869234
EUID
ROONRC.J2021007869234
Înmatriculată
4 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea BARAJUL DUNARII 12, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
105.173 RON
2025▲ 485,2%
Rezultat net
57.267 RON
2025▲ 490,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (3)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 105.173 57.267 1.975 — 59.482 57.507 1
2024 17.973 9.697 6.836 — 16.111 9.275 1
2023 — 0 622 — 200 -422 —
2022 — 0 622 — 200 -422 —
2021 — -622 622 — 200 -422 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,32% (2024: 42,43%)
Datorii / Total active (total active: 59.482 RON)
Solvabilitate generală
30,12 (2024: 2,36)
Total active / Datorii (total active: 59.482 RON)
Autonomie financiară
96,68% (2024: 57,57%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 59.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
96,28% (2024: 60,19%)
Profit net / Total active (total active: 59.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,58% (2024: 104,55%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,45% (2024: 53,95%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CATIANE BAKERY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TUDOR CATI-ELEONORA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
15.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 08.11.2024 Transfer (sosire) din 25.09.2026 ANAF
15.10.2026 Data stării juridice 08.11.2024 25.09.2026 ANAF