Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUKAS CUISINE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

LUKAS CUISINE S.R.L. (CUI 48986149) este înmatriculată din 2023 cu număr ORC J2023019898400 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5611). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 300.819 RON, un profit net de 26.048 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+0,9%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
48986149
Nr. ORC
J2023019898400
EUID
ROONRC.J2023019898400
Înmatriculată
3 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Grota Lacurilor 58, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
300.819 RON
2025▲ 0,9%
Rezultat net
26.048 RON
2025▲ 4,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5611 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (5611 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Surse: MFinanțe (2023–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 300.819 26.048 69.257 3.253 95.504 29.500 1
2024 298.030 24.847 69.663 1.008 72.107 3.452 1
2023 21.620 -21.595 42.642 — 21.247 -21.395 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
70,13% (2024: 95,28%)
Datorii / Total active (total active: 98.757 RON)
Solvabilitate generală
1,43 (2024: 1,05)
Total active / Datorii (total active: 98.757 RON)
Autonomie financiară
29,87% (2024: 4,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 98.757 RON)
Rentabilitate active (ROA)
26,38% (2024: 33,98%)
Profit net / Total active (total active: 98.757 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
88,3% (2024: 719,79%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,66% (2024: 8,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUKAS CUISINE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GHERMAN TEODOR-SEBASTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025