Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 8.467 au depus bilanț pentru 2016 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 20,3 mld RON, e 5,3% din cea a județului; firma medie facturează cu 55,1% sub media județului.
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| RO DAN CONSTRUCT ACTIV SRL SRL | 34270700 | 4100 | 175.645 (2025) |
| ADENT FACTORY LAB S.R.L. SRL | 46762048 | 8699 | 175.635 (2025) |
| LOGISTIC FLORIN CURIERAT SRL SRL | 36280513 | 5320 | 175.594 (2025) |
| VISION CRAFT EXPANSE S.R.L. SRL | 38681007 | 8559 | 175.546 (2025) |
| TOEGUEP RAMX TRADE COM SRL SRL | 37848906 | 4520 | 175.525 (2025) |
| CONCRET SIST SRL SRL | 17505750 | 7020 | 175.439 (2025) |
| ROCKS MEDIA PRODUCTION S.R.L. SRL | 40717110 | 5911 | 175.439 (2025) |
| VT PANŢÎRU DENT S.R.L. SRL | 45774281 | 8623 | 175.430 (2025) |
| LADIES CORNER S.R.L. SRL | 41042151 | 9621 | 175.385 (2025) |
| GO FERONERIE S.R.L. SRL | 48997962 | 4791 | 175.303 (2025) |
| NEO-CONS FINANCE SRL SRL | 38148803 | 6920 | 175.252 (2025) |
| COM ELISA SRL SRL | 2598424 | 4751 | 175.247 (2025) |
| DOMOLOS DEVELOPMENT S.R.L. SRL | 41667312 | 4100 | 175.222 (2025) |
| CENTRU DE FORMARE SI EDUCATIE VERDE S.R.L. SRL | 49172521 | 8559 | 175.166 (2025) |
| EUROTEAM CONT SRL SRL | 15431877 | 6920 | 175.144 (2025) |
| MARKETING TALE S.R.L. SRL | 47715044 | 7311 | 175.133 (2025) |
| BABAN & PARTNERS S.R.L. SRL | 43376867 | 8299 | 175.103 (2025) |
| RAMI TAX SUPORT EXPERT S.R.L. SRL | 51059975 | 7830 | 175.089 (2025) |
| MUFFIN ŞI ASOCIAŢII S.R.L. SRL | 46249710 | 7311 | 175.042 (2025) |
| XYZ TRADUCERI S.R.L. SRL | 46690928 | 7430 | 175.042 (2025) |
| MAXIM SUNFLOWER SRL SRL | 25249121 | 8299 | 175.022 (2025) |
| CHROMATIKONA S.R.L. SRL | 49431367 | 9012 | 175.011 (2025) |
| C&A FAMILY S.R.L. SRL | 50253271 | 4933 | 175.001 (2025) |
| ENDOGENESIS RESEARCH SOLUTIONS S.R.L. SRL | 39413312 | 7020 | 175.000 (2025) |
| TOP ENERGIE VERDE S.R.L. SRL | 49127768 | 3514 | 175.000 (2024) |
| RENE INTERNATIONAL S.R.L. SRL | 42954989 | 4791 | 174.988 (2025) |
| BALEX CLEAN S.R.L. SRL | 47915573 | 8121 | 174.943 (2025) |
| NC SPECIAL SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51147902 | 8210 | 174.853 (2025) |
| MOISE TATIANA EXPERT CONTABIL S.R.L. SRL | 47433949 | 6920 | 174.761 (2025) |
| FOTOVIDEO ART S.R.L. SRL | 50620521 | 7420 | 174.750 (2025) |
| PROACTIVE CONSULTING SOLUTIONS S.R.L. SRL | 49762190 | 7022 | 174.700 (2025) |
| CROMATECHS SYSTEMS SRL SRL | 32558707 | 4673 | 174.630 (2025) |
| MARTIC COM IMPEX SRL SRL | 3476930 | 4941 | 174.619 (2025) |
| GRAMSCENE S.R.L. SRL | 44181294 | 7311 | 174.617 (2025) |
| VIA METROPOLITAN SRL SRL | 17416784 | 7820 | 174.617 (2025) |
| M.A.G. INTERIOARE CURATE S.R.L. SRL | 49669181 | 8121 | 174.595 (2025) |
| DAVINTEL SOLUTIONS S.R.L. SRL | 52170687 | 6210 | 174.459 (2025) |
| ROMANIA UNIBOXED S.R.L. SRL | 51533920 | 7990 | 174.388 (2025) |
| UPGRADE DESIGN S.R.L. SRL | 41063898 | 7311 | 174.359 (2025) |
| ACME CYBER S.R.L. SRL | 43482302 | 6210 | 174.316 (2025) |
| LZR BUSINESS SERVICES S.R.L. SRL | 43313095 | 4511 | 174.288 (2025) |
| INNOTECH SYSTEMS S.R.L. SRL | 43925027 | 4321 | 174.235 (2025) |
| KIDS COSMOS PARTY SRL SRL | 34235486 | 9329 | 174.169 (2025) |
| ITMAN CALIFICĂRI SRL SRL | 30655894 | 8559 | 174.146 (2025) |
| GREEN TECH SOLUTIONS S.R.L. SRL | 40315601 | 4754 | 174.086 (2025) |
| VINTAGE BARBER SHOP SRL SRL | 38367064 | 9621 | 174.030 (2025) |
| GXM PROFESSIONAL DETAILING S.R.L. SRL | 50748378 | 9531 | 173.945 (2025) |
| AMBIANZ S.R.L. SRL | 31067035 | 4690 | 173.855 (2025) |
| SMART NETWORK INNOVATION S.R.L. SRL | 51303190 | 4321 | 173.805 (2025) |
| ARX DATA CENTER S.R.L. SRL | 43568986 | 4651 | 173.781 (2025) |