Firme din Sectorul 6
București
Sectorul 6 are 36.661 de firme active, dintre care 11.825 au depus bilanț pentru 2017 — 14,8% din firmele județului București. Densitatea e de 112,8 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 54,1 mld RON, e 13,0% din cea a județului; firma medie facturează cu 13,1% sub media județului. Față de 2016, cifra de afaceri a crescut cu 12,8%.
Cele mai multe firme sunt în transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 6,4%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 5,5%) și activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,7%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| REI SMART SOLUTION S.R.L. SRL | 43083620 | 6290 | 180.695 (2025) |
| BOGZZI STORE S.R.L. SRL | 50804583 | 4791 | 180.680 (2025) |
| MORAL CONSTRUCT 94 SRL SRL | 6089083 | 4100 | 180.674 (2025) |
| COFDOR S.R.L. SRL | 47600354 | 5630 | 180.671 (2025) |
| EXPO ART-IST S.R.L. SRL | 39690542 | 7420 | 180.637 (2025) |
| CARDIONLINE SYSTEMS S.R.L. SRL | 44057688 | 8621 | 180.600 (2025) |
| JUKEBOX MEDIA SRL SRL | 28344098 | 9001 | 180.590 (2025) |
| MILFI CAR S.R.L. SRL | 44971161 | 4939 | 180.495 (2025) |
| ECO GARDEN ALLEGRO S.R.L. SRL | 45971992 | 4619 | 180.445 (2025) |
| INTREPRID OPS S.R.L. SRL | 49450024 | 6290 | 180.419 (2025) |
| TREMADENT S.R.L. SRL | 35304827 | 8623 | 180.418 (2025) |
| PRJ WORKS S.R.L. SRL | 44389008 | 7311 | 180.402 (2025) |
| WINE TASTE SRL SRL | 28575017 | 4725 | 180.337 (2025) |
| NEST DIGITAL EXPERIENCE S.R.L. SRL | 47657180 | 7320 | 180.319 (2025) |
| INOVERTIS SRL SRL | 33929234 | 6202 | 180.245 (2025) |
| MHM DIGITAL S.R.L. SRL | 50430837 | 7410 | 180.233 (2025) |
| INTERUM S.R.L. SRL | 51660524 | 4755 | 180.208 (2025) |
| VIRTRANS DELIVERY CONCEPT S.R.L. SRL | 43199552 | 4933 | 180.148 (2025) |
| PATRU CRM SOLUTIONS S.R.L. SRL | 51642510 | 6210 | 180.144 (2025) |
| ALEXSERV CONCEPT SRL SRL | 36422847 | 4941 | 180.140 (2025) |
| SOSIMPLEEVENTS S.R.L. SRL | 36176556 | 9001 | 180.082 (2025) |
| VISION SOLUTIONS S.R.L. SRL | 47356684 | 6210 | 180.039 (2025) |
| HR CONSULT S.R.L. SRL | 49485561 | 7820 | 180.000 (2025) |
| QUICK & SMART SOLUTIONS SRL SRL | 31953104 | 7112 | 180.000 (2021) |
| GTLOGIC SRL SRL | 17663520 | 6310 | 180.000 (2025) |
| NEUROCARE MEDICAL S.R.L. SRL | 49213931 | 8622 | 180.000 (2025) |
| ADE BUSINESS TECH SRL SRL | 31636220 | 4321 | 180.000 (2025) |
| IMPALA AUTO S.R.L. SRL | 46673315 | 7311 | 180.000 (2025) |
| LOVE, LEARN AND LAUGH WITH ALBĂ CA ZĂPADA S.R.L. SRL | 44684830 | 8891 | 179.872 (2025) |
| REMALEX TRANS SRL SRL | 33110689 | 4941 | 179.830 (2025) |
| REINVENT UNON HUMAN RESOURCES MANAGEMENT S.R.L. SRL | 46396400 | 7820 | 179.815 (2025) |
| DARE2ART S.R.L. SRL | 43836795 | 7330 | 179.780 (2025) |
| RISA DENT S.R.L. SRL | 47883218 | 8623 | 179.777 (2025) |
| RETORIC SOLUTIONS S.R.L. SRL | 45347353 | 6290 | 179.752 (2025) |
| INVATASAINVETI SRL SRL | 37814369 | 8559 | 179.697 (2025) |
| BFA BUILDINGS FACILITY ADMINISTRATION S.R.L. SRL | 46227401 | 6832 | 179.695 (2025) |
| FĂURAR DE BUN GUST S.R.L. SRL | 43246816 | 4615 | 179.690 (2025) |
| IDEZVOLTATOR S.R.L. SRL | 52152001 | 6210 | 179.579 (2025) |
| CONTAPET EXPERT SRL SRL | 35416014 | 6920 | 179.550 (2025) |
| BEYONITY S.R.L. SRL | 36545866 | 7420 | 179.504 (2025) |
| ADIPET SRL SRL | 12443737 | 7500 | 179.494 (2025) |
| ALWAYS FAST DELIVERY S.R.L. SRL | 45708342 | 5320 | 179.457 (2025) |
| ALEX & ALEX SRL SRL | 12318009 | 4933 | 179.450 (2025) |
| VIDEOMAG SMART SOLUTIONS S.R.L. SRL | 42597525 | 4791 | 179.430 (2025) |
| FOXY HAIR S.R.L. SRL | 50826565 | 9621 | 179.400 (2025) |
| MBZ REAL TRUCK SRL SRL | 27505129 | 4532 | 179.397 (2025) |
| UNIC HOUSE CONSTRUCT S.R.L. SRL | 43934343 | 4100 | 179.367 (2025) |
| CROMO PROIECT SRL SRL | 31312371 | 4332 | 179.353 (2025) |
| ERITERA CRISTAR PRO S.R.L. SRL | 50336512 | 8299 | 179.330 (2025) |
| INNOSYS DISTRIB S.R.L. SRL | 45125420 | 4619 | 179.324 (2025) |