Firme din Sectorul 4
București
Sectorul 4 are 29.003 firme active, dintre care 18.371 au depus bilanț pentru 2024 — 11,7% din firmele județului București. Densitatea e de 108,2 firme la 1.000 de locuitori, sub media județului de 144,5. Cifra de afaceri cumulată, 63,6 mld RON, e 6,5% din cea a județului; firma medie facturează cu 46,9% sub media județului. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (+1,6%).
Cele mai multe firme sunt în activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020, 4,3%), activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210, 4,2%) și transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer (CAEN 4933, 4,1%).
Profil sector
| Firma | CUI | CAEN | Cifra de afaceri |
|---|---|---|---|
| SAPHIR DENT SRL SRL | 36133326 | 8623 | 16.500 (2025) |
| C&C GOOD FOOD KITCHEN S.R.L. SRL | 45731183 | 5610 | 16.437 (2022) |
| COMET COM M.G. SRL SRL | 14615391 | 5119 | 16.410 (2022) |
| INDUSTRIOS TAILOR S.R.L. SRL | 35423194 | 9529 | 16.402 (2025) |
| ABSTRACT MEDIA SOLUTIONS SRL SRL | 33629750 | 7311 | 16.361 (2022) |
| TORMAX HVAC S.R.L. SRL | 48533970 | 4322 | 16.303 (2024) |
| CLEAN&TECH SOLUTION S.R.L. SRL | 42880458 | 8122 | 16.299 (2021) |
| BOMBER BUSINESS S.R.L. SRL | 42708291 | 4711 | 16.288 (2025) |
| SASHA MEDIA SRL SRL | 31430857 | 7311 | 16.281 (2022) |
| CAMPISI REAL ESTATE S.R.L. SRL | 34552352 | 6812 | 16.278 (2025) |
| DGS CONTA S.R.L. SRL | 47689220 | 6920 | 16.250 (2025) |
| NERVA CONSTRUCT SRL SRL | 31604619 | 7111 | 16.250 (2025) |
| SELCAM SRL SRL | 389839 | 5170 | 16.248 (2025) |
| CMM MOTEVO SRL SRL | 37793363 | 4791 | 16.244 (2025) |
| AVOCADO REALTY SRL SRL | 20945700 | 6820 | 16.200 (2025) |
| ZENFIX ACADEMY S.R.L. SRL | 52741317 | 9623 | 16.200 (2025) |
| ASTRALIS ART SRL SRL | 36120938 | 5811 | 16.175 (2025) |
| ELF SAGE SRL SRL | 28809835 | 7219 | 16.170 (2023) |
| ALMOB TERMO LUX SRL SRL | 29251280 | 8299 | 16.162 (2025) |
| APA VIVA S.R.L. SRL | 49013267 | 4619 | 16.140 (2025) |
| LIVRAM LA TINE S.R.L. SRL | 39381350 | 4791 | 16.138 (2018) |
| MYCRIS CLOTHES S.R.L. SRL | 47716201 | 4712 | 16.120 (2025) |
| LUFE S.R.L. SRL | 48893309 | 4791 | 16.109 (2025) |
| KAR-LIBAN S.R.L. SRL | 43491203 | 4619 | 16.104 (2023) |
| ALL FOR CLEANING PROCESS SRL SRL | 16123492 | 4669 | 16.071 (2025) |
| BRIO FRESH LAND S.R.L. SRL | 39619461 | 0113 | 16.054 (2025) |
| TRUE SERVICE SALES S.R.L. SRL | 48493850 | 7320 | 16.000 (2023) |
| MADRA INVEST S.R.L. SRL | 49045803 | 7320 | 16.000 (2024) |
| DACS PROJECTS S.R.L. SRL | 49517825 | 7020 | 16.000 (2025) |
| FLOREA PROD INVEST SRL SRL | 27066708 | 6820 | 16.000 (2025) |
| SILDOR SMART S.R.L. SRL | 40946386 | 7412 | 16.000 (2025) |
| MANAGEMENTUL ACHIZIŢIILOR S.R.L. SRL | 46403311 | 7022 | 16.000 (2024) |
| RIABY A & G SRL SRL | 34545711 | 4932 | 15.978 (2025) |
| GTR PRO SRL SRL | 38118977 | 9020 | 15.961 (2025) |
| DEVCODES S.R.L. SRL | 47866500 | 6210 | 15.936 (2025) |
| HAPPY COCONUTS S.R.L. SRL | 40724916 | 7311 | 15.923 (2025) |
| HVAC24 S.R.L. SRL | 40304840 | 4322 | 15.922 (2025) |
| LOCAL REAL SRL SRL | 18532442 | 5610 | 15.920 (2024) |
| 4TECH CONVERSION & CONSULTING S.R.L. SRL | 42630230 | 6310 | 15.920 (2025) |
| AKIMICI S.R.L. SRL | 47768510 | 9604 | 15.905 (2025) |
| JOE THE CHEF S.R.L. SRL | 45861370 | 5621 | 15.903 (2025) |
| CIOCAN VET S.R.L. SRL | 47910622 | 8559 | 15.900 (2025) |
| RD CONTA EXPERT SERVICE S.R.L. SRL | 45417530 | 6920 | 15.900 (2025) |
| CEDARS CONSULTING SRL SRL | 36700889 | 6622 | 15.898 (2022) |
| SALI BUN COM SRL SRL | 18755711 | 4711 | 15.884 (2025) |
| SOUL DANCER TRIBE S.R.L. SRL | 50771257 | 8552 | 15.880 (2025) |
| DBCULTURAL S.R.L. SRL | 51349995 | 9020 | 15.875 (2025) |
| QUANTUM INSTAL SERVICII S.R.L. SRL | 40288892 | 4322 | 15.850 (2025) |
| MONTERO DESIGN S.R.L. SRL | 38581440 | 4332 | 15.840 (2025) |
| AIG GROUP FORTUNE S.R.L. SRL | 46751472 | 4933 | 15.822 (2025) |